Raben logo
csm_IT_area_banner-min_2c40787e47.png your-partner-in-logistics

IT řešení

Na cestě s technologiemi

IT employee

Technologie tvoří lidé


Specializovaný tým IT odborníků zajišťujících bezpečnost a funkčnost našich systémů je základem, na němž jsou vytvořeny moderní řešení.

Máme skladové a přepravní systémy pro celou skupinu a díky nim máme plnou kontrolu nad skladovými procesy a můžeme optimalizovat naše přepravní operace. Všechny naše procesy jsou shromážděny v jediném systému, který je snadno dostupný pro naše klienty - myRaben.

Job in the IT department

Perfektní synergie


Dostat zásilku z bodu A do bodu B není jen prací řidiče. Skrývá se za tím rozsáhlá technologická infrastruktura, systém řízení dopravy TMS, který nám umožňuje sledovat zásilku v každé fázi přepravy. Díky doprovodným programům dokážeme správně zpracovat přepravní dokumenty, optimalizovat trasu zásilky a vyřizovat případné stížnosti.
Podobný přístup používáme u řízení skladů a dedikovaných systémů pro komplexní řízení operací, zásob a práce. Nabídka smluvní logistiky zahrnuje také služby přidané hodnoty, jako je co-packing i co-manufacturing. I oni by nemohly existovat bez doplňkového vybavení a softwaru.


To vše v kombinaci s automatizací procesů vytváří moderní logistiku budoucnosti.

Nové řešení Raben pro Vás!
Potvrzení o doručení fotodokumentací