Raben logo
Mobile devices for transport and logistics your-partner-in-logistics

PCD

Potvrzení o doručení fotodokumentací

Současná situace na trhu je bezpochyby výzvou. Přesto jsme vždy připraveni vyřizovat zásilky.

S ohledem na bezpečnost reagujeme na vaše aktuální potřeby. Představujeme nové řešení potvrzení o doručení fotodokumentací (Picture Confirming Delivery, zkráceně PCD), které umožňuje bezkontaktní doručení zásilek, prakticky bez zapojení příjemce.

Inovativní služba PCD znamená:

 • bezpečnost - bezkontaktní doručení, bez
  kontaktu mezi zákazníkem a řidičem

 • komfort - žádné zbytečné podpisy a razítka,
  možnost pozdějšího převzetí např. osobami,
  které jsou v karanténě
 • jistotu - zaznamenání místa, data a času
  doručení zásilky, vzhled zásilky
  zaznamenaný na fotografiích
mesh
PCD (Picture Confirming Delivery)

Jak probíhá způsob doručení pomocí služby PCD?

Způsob doručení zásilky s PCD je velmi jednoduchý. Stačí, když jako zákazník zadáte objednávku do systému myOrder (na platformě myRaben.com), ve které označíte, že máte zájem o bezplatnou doplňkovou službu PCD.

Řidič při doručení zanechá zboží na místě označeném příjemcem a pořídí tři fotografie: štítku, zásilky a zásilky se štítkem. Pohodlně tak potvrdí doručení zásilky bez nutnosti podpisu příjemce, příjemce si může od řidiče udržovat doporučovaný fyzický odstup. Fotografie se automaticky uloží do mobilního zařízení řidiče a jsou zapracovány do potvrzení o doručení zásilky. V dokumentu se zaznamenává také registrační značka vozu, datum, čas a zeměpisné souřadnice místa, kde byly fotografie pořízeny.

Toto inovativní řešení zaručuje, že byly fotografie pořízeny na uvedeném místě a v uvedeném čase. Potvrzení o doručení zákazník ihned uvidí na platformě myRaben v modulu myTrack&Trace.


Využijte výhody našeho nového řešení!

Zjistěte více o PCD