Raben logo
Value Added Services logistiek your-partner-in-logistics

E-commerce

Kombinace online a offline světu pro vás

Comprehensive process management

Komplexní přístup

Management of returns processes and exchanges

Manipulace s vráceným zbožím a výměna zboží

Storage of products ready for sale

Skladování výrobků k prodeji

Consolidation and deconsolidation of goods

Vychystávání a expedice

  • Comprehensive process management

    Komplexní přístup

Item 1 of 4
Zjistěte více o naší nabídce

Zjistěte více o naší nabídce:

E-commerce Raben představuje komplexní nástroj založený na koncepční, provozní a realizační pomoci pro internetové prodejce. S naší infrastrukturou a zdroji můžeme poskytovat komplexní logistické služby pro internetové obchody: skladování, dodání zásilky a manipulace s vráceným zbožím. Každý den děláme práci e-prodejců, vaši práci, snazší.

Naše činnost se zaměřuje na tři oblasti

Naše činnost se zaměřuje na tři oblasti:

  • Uskladnění zboží určeného k online prodeji a přijetí dodávek, které doplňují zásoby zboží pomocí systém skladového řízení (WMS), který podporuje a monitoruje veškeré činnosti a funkce skladů.
  • Příprava zásilek (vychystávání, balení, příprava přepravních dokumentů, tisk a přiložení faktur k zásilkám) a jejich expedice spolu s informací pro sledování zásilky a manipulace se zásilkami na dobírku.
  • Manipulace s vráceným zbožím a výměna zboží: systematická registrace důvodů vratek, doplnění skladových zásob vrácenými výrobky, individuální postup při manipulaci s vrácenými nebo poškozenými výrobky a zásilkami, jak bylo odsouhlaseno s internetovým obchodem.