Raben logo
csm_SpeedCHAIN_SK_52cad33b96.jpg

Raben Slovakia v centru dění logistické konference SpeedCHAIN Slovakia!

2023.06.11
Unikátním setkání logistických osobností se konalo 8.6. na Zochově chatě v Modre pro Pezinku a zaznamenalo rekordní počet účastníků. Organizátoři nabídli ideální spojení společenské a odborné události. Nosnými tématy byla společenská odpovědnost, bezpečnost a udržitelný rozvoj. Konference se dále věnovala dodavatelskému řetězci v podmínkách současného dění či intralogistice: automatizaci a digitalizaci jako cestě k udržitelnosti.

Účast na konferenci byla rekordní, každá prezentace byla naplněna novými poznatky a inspirací pro další rozvoj logistiky a atmosféra byla výborná. Na našem stánku jsme přivítali řadu zajímavých hostů a odpovídali na spoustu otázek a konkrétní poptávky našich služeb.

V průběhu slavnostního gala večera konference SpeedCHAIN Slovakia jsme získali prestižní logistickou cenu LOGISTICS EXCELLENCE AWARD společnosti Reliant a odborného periodika LogisticFOCUS, v kategorii Sustainability Excellence. Cenu za Raben Logistics Slovakia převzal Marián Budzel, Sales & Customer Relations Director pro Českou republiku a Slovensko.