Raben logo
csm_HUBERT_2023_header_7863bab947.jpg

Raben slaví úspěšné pokračování spolupráce s Hubert J.E.

2023.09.20
Společnosti Raben Logistics Slovakia a Hubert J. E. podepsali smlouvu na dalších pět let a pokračují tak v dosavadní v úspěšné spolupráci. Raben si udržel pozici poskytovatele komplexních logistických služeb pro tuto prémiovou značku šumivých vín. „Spolupráci jsme zahájily v roce 2020 v pobočce v Novém Mestě nad Váhom a jsme hrdí, že s tak silnou značkou budeme spolupracovat i nadále“, říká Jakub Trnka, generální ředitel Raben pro Českou republiku a Slovensko.

„Spolupráci jsme zahájily v roce 2020 v pobočce v Novém Mestě nad Váhom a jsme hrdí, že s tak silnou značkou budeme spolupracovat i nadále“, říká Jakub Trnka, generální ředitel Raben pro Českou republiku a Slovensko.

Hubert J.E. je první výrobce šumivého vína mimo Francii, největší výrobce šumivého vína na Slovensku a jedna z nejstarších slovenských značek vůbec. Vznik vinařství se datuje už k roku 1825. V loňském roce uvedla na trh více než 14 milionů lahví šumivých a tichých vín a lihovin.

Díky nové smlouvě budeme nadále poskytovat komplexní logistické služby, tj. skladování, služby s přidanou hodnotou (VAS) a distribuci výrobků," říká Marián Budzel, obchodní ředitel společnosti Raben pro Českou republiku a Slovensko.

Dlouholeté zkušenosti společnosti Raben s logistikou alkoholických nápojů byly pro značku Hubert J.E. jeden z rozhodujících faktorů pro prodloužení spolupráce.

Nová smlouva byla podepsána v polovině července v sídle vinařství Hubert J.E. v Seredi a zpečetěna sklenkou lahodného sektu, který sbírá ocenění nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Služby pro klienta Hubert J.E. budou provozovány nadále z pobočky u Nového Města nad Váhom. V zájmu zachování nejvyšších standardů kvality bude Raben skladovat sekty v temperovaném skladu.

Naše vinařství Hubert J.E. dbá nejen na kvalitu svých vín, ale také na výběr partnerů, kteří mu pomáhají na jeho cestě za naplněním odkazu Johanna E. Huberta: "S poctivostí a pílí se snažit jít kupředu.“ Osobně jsem velmi rád, že jsme ve společnosti Raben a lidech, kteří tam pracují, našli spolehlivého, profesionálního a přátelského partnera. Těším se na další spolupráci.", říká Peter Krúpa, jednatel společnosti Hubert J. E.