Raben logo
csm_1000000665_0ff5b45a38.jpg

Raben v centru dění mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN

2023.10.13
Tradiční středoevropské setkání logistických osobností se konalo 13. 9. 2023 v unikátním prostředí pražského Břevnovského kláštera. S podtitulem „Logistika: Kvalita bez kompromisu“ byly prezentovány ve dvou konferenčních sálech témata zaměřená na udržitelnou mobilitu, automatizaci a digitalizaci či bezpečnost. Bohatý program přilákal na 800 registrovaných účastníků a vystavovatelů.

V rámci odpoledního přednáškového bloku představil kolega, Marián Budzel, Sales & Customer Relations Director CZ/SK Raben hlavní benefity našeho zcela unikátního řešení pro rychlou a efektivní silniční přepravu po celé Evropě – koncept EUROHUB.

Organizátoři nabídli jako obvykle ideální spojení společenské a odborné události. Aktuální témata se nesla nejen přednáškami, ale také panelovými diskusemi, případovými studiemi i společenským networkingem.

Na našem stánku se účastníci potkali s našimi zástupci z obchodu a marketingu a měli možnost získat informace o naší společnosti či potřebné kontakty. „Přivítali jsme řadu zajímavých hostů a odpovídali na spoustu otázek či konkrétní poptávky našich služeb“, říká Jitka Kocálová, marketingová manažerka Raben pro CZ/SK.

V průběhu slavnostního gala večera konference SpeedCHAIN pak byla udělena řada ocenění, např. za Logistický projekt roku či ocenění Logistics Excellence Award 2023. Oceněné osobnosti získali také dary věnované naší společností.

SpeedCHAIN 2023