Raben logo
csm_baner_www_5752f975c1.jpg

Skupina Raben Group spustila nové webové stránky

2020.10.25
Skupina Raben Group ráda plní očekávání svých zákazníků a stojí v čele inovací, nejen v logistice. V říjnu uvedla do chodu své nové webové stránky, které mimo jiné umožňují rychlé ověření stavu zásilky, snadný přístup do zákaznické zóny a představují tým zaměstnanců, který již téměř 90 let s nasazením plní očekávání jejích klientů.

V dnešní době, kdy digitalizace nabírá na obrátkách a rychlý přístup ke spolehlivým informacím nikdy nebyl důležitější, je zásadní poskytnout zákazníkům efektivní a dynamické nástroje. S ohledem na to a zároveň v návaznosti na nejnovější online trendy spustila skupina Raben Group nové webové stránky www.raben-group.com.

„Nové webové stránky jsou naší reakcí na měnící se online svět, snažíme se tak být našim klientům ještě blíž,“ vysvětluje Katarzyna Bartkiewicz, manažerka digitálního marketingu Raben Group. „Hrdiny nových internetových stránek jsou naši zaměstnanci, tedy „lidé s nasazením“, kteří vytvářejí náš web, stejně jako budují Raben Group. Prostřednictvím nových stránek chceme návštěvníkům, zákazníkům nebo potenciálním zaměstnancům, ukázat, že jsme plní energie, odhodlání a především, že představujeme dobře sehraný tým připravený na nové výzvy.“

Svěží design webových stránek je přizpůsoben nejnovějším požadavkům UX. Zjednodušené menu umožňující rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím, jednoduché formuláře pro stanovení cen zásilek a zajímavá videa z celé Raben Group jsou jen některé z novinek, které na návštěvníky čekají.

Moderní a dynamický vzhled však není všechno. Uživatelé nového webu mohou také využít snadný přístup do zákaznické zóny, pokročilý vyhledávač jednotlivých poboček, rychlé ověření stavů zásilek a možnost zobrazení stránek i offline.

Nový web též znamená snadný přístup k veškerému obsahu na mobilních zařízeních, pohodlnou orientaci na stránkách a menu přizpůsobené uživatelům, kteří raději používají své telefony. Za účelem zlepšení kvality používání internetových stránek se Raben rozhodl učinit inovativní krok a vytvořit web založený na TYPO3PWA. Progresivní webové aplikace (PWA) kombinují nejlepší funkce webových stránek a mobilních aplikací. Díky tomu je nový web mnohem rychlejší a funguje, i když uživatel nemá přístup k síti nebo používá pomalejší připojení.

Webové stránky byly vytvořeny ve spolupráci s technologickou společností Macopedia, která se specializuje na komplexní využití pokročilých řešení pro web a e-commerce. Raben Group a Macopedia společně vyvíjejí internetové stránky Raben již více než 5 let a neustále přidávají nové funkce. V nejnovější verzi webu byla společnost Macopedia pověřena vytvořením grafického designu UX, zavedením systému pro správu obsahu TYPO3 a zprovozněním webových stránek založených na TYPO3PWA.