Raben logo
csm_RV1_7982_e41d4ec129.jpg

Zajistíme Váš byznys

za každých okolností
2020.03.20
Chceme Vás ujistit, že navzdory dynamicky se měnící situaci jsme připraveni vyřizovat Vaše objednávky. Všichni naši řidiči, zaměstnanci skladu, dispečeři, oddělení zákaznického servisu a celý náš tým se co nejvíce snaží, aby se logistika nezastavila a pomáhala našim zákazníkům doručovat jejich produkty.

Dodržujeme veškerá nařízení a omezení vyhlášená příslušnými autoritami a Světovou zdravotnickou organizací WHO a náš tým krizového managementu po celou dobu sleduje situaci a přijímá odpovídající kroky.

Snažíme se zajistit, aby dodávky byly prováděny bezpečným způsobem. Za tímto účelem jsme zavedli řadu hygienických a bezpečnostních opatření, včetně

  • měření tělesné teploty u vstupu do všech provozů Raben Group
  • vhodné prostředky na dezinfekci rukou u vstupu na naše depa
  • plakáty propagující časté mytí a dezinfekci rukou a pokyny ke správnému mytí rukou
  • ochranné rukavice v místech přijímání dokumentů
  • přestávky mezi směnami v našich skladech
  • princip „úsměv namísto podání ruky“
  • v kancelářích byl zaveden režim práce na dálku (home office).


Ochrana zdraví našich zaměstnanců a partnerů a poskytování maximální možné úrovně služeb za dané situace je naši prioritou a vyžaduje pochopení a spolupráci všech stran zapojených do zásobovacího řetězce.

Chtěli bychom Vás upozornit na skutečnost, že z důvodu současné situace mohou být některé společnosti nebo místa vykládky zavřené. Proto Vás prosíme o ověření možnosti dodávky zásilky u příjemce před zadáním přepravního příkazu. Na základě rozhodnutí vlád jednotlivých zemí jsou navíc uzavřeny státní hranice pro cizí státní příslušníky. Ačkoli zůstávají otevřené pro přepravu zboží, lze vzhledem k přísnějším kontrolám na hraničních přechodech očekávat zpoždění. Proto bychom chtěli připomenout, že stav každé zásilky lze sledovat na platformě myRaben v části myTruck&Trace.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se aktuálně poskytovaných služeb, neváhejte prosím kontaktovat místní oddělení zákaznického servisu. Jsme Vám stále k dispozici.


Těšíme se na spolupráci!